m jak manifa2 mediaZAGRAJĄ:
Pochwalone
Dog Whistle
DJ Foka (Małgorzata Halber) z kolektywu Badbitches
Kaka Demona

GDZIE?
Cafe Kulturalna – Plac Defilad 1 (w Pałacu Kultury, Nauki i Feminizmu)

KIEDY?
20 lutego 2016
Jeśli chcecie, możecie czekać na nas w kawiarni już od 12:00.
Gry, zabawy, hulanki i swawole zaczniemy o 21:30.

ZA ILE?
15zł to sugerowana kwota za wejście, można płacić więcej!
W przypadku trudnej sytuacji finansowej (niemożności opłacenia wstępu) prosimy o kontakt. Nie chcemy żadnej osoby wykluczać z udziału w imprezie!

JAK?
Na wypasie! Koncerty, tańce, niespodzianki. A do tego akcja cegiełkowa FARCIARA (kup cegiełkę i sprawdź, jaką niespodziankę dostaniesz w nagrodę) , GADŻETY (jeszcze więcej toreb m.in z grafikami Marty Frej, w różnych modelach, z suwakami, paskami, bajerami ; manifowe plecaczki; okolicznościowe tatuaże!), ZBIÓRKA kosmetyków itp. dla uchodźczyń (przekażemy je Fundacji "Ocalenie"), GIFY DLA MANIFY (czary mary: maszyna robi Ci zdjęcia i złozonego z nich gifa wysyła na twojego maila - dzięki uprzejmości Fotki z Budki)

***

Zagrają:

Pochwalone
Projekt wykorzystujący teksty funkcjonujące w tradycji ludowej i poezję tworzoną przez współczesne poetki polskie. O tym, co kobiet dotyczy i co je dotyka. Wspólnota doświadczeń, bunt przez pokolenia, moce, niemoce, zabawa i smutek. Nowe sensy na przecięciach. Różnorodnie muzycznie: czadowo i lirycznie, szybko i transowo, wrzaskliwie i melodyjnie.
http://pochwalone.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=FKF0X83PkZU
https://www.youtube.com/watch?v=WHNIBY9-_KI

Dog Whistle
Jesteśmy specjalistkami od dwuminutowych piosenek granych na dwóch chwytach. Zaczynałyśmy w sypialni, w estetyce amerykańskiego lo-fi z lat 80., ale potem część setu zaczęłyśmy śpiewać po persku. Wykonujemy przeboje własne oraz między innymi hity irańskiego króla disco Arasha i dawne ludowe piosenki z prowincji Fars. Ostatnio poważnie rozważamy rozbudowanie techniki grania o trzeci chwyt.
http://wearedogwhistle.com/

DJ Foka
Dj Foka (Małgorzata Halber), czyli połowa najpopularniejszego dziewczyńskiego kolektywu didżejskiego w mieście, rezydentek Cafe Kulturalna - BADBITCHES. Dużo basu.

Ka Ka Demona
= artysta estradowy + agencja eventowo reklamowa + jutube + disco + party + płynne przejścia

Muzyka grać będzie do rana. A przed koncertami - atrakcje i niespodzianki!


Rezerwujcie więc 20.02 na zabawę na Beneficie i wpisujcie w kalendarze termin Manify: 6.03!

 

Pakiet dla mediów tutaj.